PartneřiKarimpexFeronaKarviná
Aktuality

Diashow Kyrgyzstán (Kuřim) ZRUŠENO!

ZRUŠENO!

Srdečně zveme na multimediální projekci s názvem "Kyrgyzstán - země koní a Nebeských hor". Kyrgyzstán je zemí zaslíbenou každého milovníka horských dobrodružství. Multimediální projekce představí kouzlo tohoto pozemského ráje. Čeká vás nezapomenutelná cesta do Střední Asie, plná mistrovských fotografií a videí, poutavého vyprávění a autentické hudby. Na společnou cestu vyrazíme 29. 11. 2021 od 18.00 hod v Klubu Kotelna v Kuřimi. Podrobnosti viz pozvánka a plakát.

27.09.2021
Diashow Gruzie (Lipůvka)

Srdečně vás zveme na multimediální projekci s názvem: "Gruzie – ráj pod hradbami Kavkazu". Strhující vyprávění o Gruzii - přírodní i kulturní pokladnici pod monumentální hradbou Kavkazu. Magické scenérie, tisíciletá historie i pravá horská dobrodružství, tradičně krásné fotografie, autentická gruzínská hudba a poutavé vyprávění. Klub seniorů Lipůvka, dne 15.12.2021 od 16.30 hod. Podrobnosti viz anotace a plakát. 

 

27.09.2021

Online projekce

Kyrgyzstán – země koní a Nebeských hor

Online projekce už není nadále přístupná.

Děkujeme všem, kteří se rozhodli podívat - Vašeho zájmu si velmi vážíme! Pokud bude zájem i v budoucnu, připravíme zanedlouho další online prezentaci.

V každém případě se budeme těšit na osobní setkání na multimediálních besedách na podzim!

(c) Copyright Gorole , gorole@gorole.cz